praca w mediach społecznościowych

praca w mediach społecznościowychNie trzeba być po dziennikarstwie, żeby mieć zacięcie do pisania oryginalnych tekstów. Co ciekawe, pracę można wykonywać nawet w niewielkim miasteczku jak np. Świątniki Górne.

Przerażające statystyki

Psychologowie i specjaliści biją na alarm. Jak się okazuje, poświęcamy coraz więcej czasu na aktywność w mediach społecznościowych. Są też i takie osoby, które postanowiły ten fakt wykorzystać i przerobić go na maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Dla każdego coś dobrego

Zachwycające zdjęcia, wciągające filmy (które bardzo często trwają poniżej 5 minut) czy chwytające za serce teksty to najczęściej występujące aspekty w social mediach. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, ile czasu zajmuje przygotowanie takich materiałów? Odpowiedź brzmi: bardzo dużo. Niekiedy jest to nawet kilka dni. A czy wiecie, że bardzo często stoi za tym cały sztab ludzi? W dużej mierze są to freelancerzy. Dlaczego? Bo jak pokazuje praktyka agencji kreatywnych, w większości przypadków są oni o wiele bardziej kreatywni od etatowców. Powód? Najczęściej wykonują więcej niż jeden projekt, a to przekłada się na brak rutyny w codziennej pracy.

Podsumowując, osoby kreatywne w mieście Świątniki Górne faktycznie mogą znaleźć pracę. Wystarczy tylko dostęp do internetu. W niektórych przypadkach również odpowiedni sprzęt np. aparat czy kamera. A niekiedy wystarczy tylko lekkie pióro, aby móc np. wspierać światowej sławy marki. W dobie internetu nieważne, skąd pochodzimy i w jakim mieście żyjemy. I to jest właśnie najpiękniejsze w naszych czasach.

Comments on this post

Total ( 1 ) Comments

jula

09 : 35 : 59

taka praca jest naprawdę fajna, można się wykazać kreatywnością.

Odpowiedz

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *