wojnicki park przemysłowy poszukuje pracowników

wojnicki park przemysłowy poszukuje pracownikówMiasto Wojnicz, poza bogactwem naturalnym, korzystnym położeniem infrastrukturalnym, może się również poszczycić Zielonym Parkiem Przemysłowym. Jakie realne korzyści niesie to dla samych mieszkańców? O tym poniżej.

Zielony kolor nadziei

Ta dość innowacyjna idea założenia parku przemysłowego zrodziła się w 1999 roku. Jak się okazuje, inwestycja procentuje do dzisiaj. Zielony Park Przemysłowy stworzył szanse inwestowania na tym terenie, budowy zakładów i tworzenia nowych miejsc pracy.
Owszem już wcześniej istniały tu różnego rodzaju prywatne zakłady produkcyjno-usługowe. Jednak dopiero zapoczątkowanie Wojnickiego Parku Przemysłowego zaowocowało olbrzymim rozwojem gospodarczym obu branż, jak i samego miasta.

Sukces rodzi kolejny sukces

 Jak podkreślają doświadczeni ekonomiści, tak już właśnie dzieje się w biznesowym świecie, że jeden sukces napędza pasmo kolejnych. Analogicznie było w przypadku Parku Przemysłowego. Nowi inwestorzy, którzy decydowali się na lokowanie swoich środków pieniężnych na tych terenach, zachęcali do tego kolejne osoby. W efekcie swoje siedziby i zakłady produkcyjne zaczęło tutaj tworzyć coraz więcej przedsiębiorców.

Nie ulega wątpliwości, iż Wojnicki Park Przemysłowy ma się całkiem dobrze. Ponadto kolejne inwestycje przyciągają tutaj nowych specjalistów, którzy obecnie znajdują tutaj zatrudnienie. Bardzo pozytywna informacja jest taka, iż Wojnicki Park nieustannie się rozrasta i zatrudnia kolejnych mieszkańców Wojnicza, jak i okolic.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *