do pracy w banku

do pracy w bankuRozwinięty przemysł w mieście bardzo często sprawia, że to męskiej części populacji łatwiej jest znaleźć zatrudnienie. Co w takim razie z kobietami? Te z reguły powielają stereotyp matki Polki, czyli zajmują się domem i dziećmi. Tak jednak nie dzieje się w Gorlicach.

Mama idzie do pracy

Jakie zatrudnienie jest optymalne dla świeżo upieczonej mamy? Oczywiście takie, w którym brak jest pracy w godzinach nocnych, czy też późno wieczornych. Nie ma chyba zatem lepszej propozycji aniżeli praca w banku. Zwłaszcza, że w mieście jest kilka oddziałów takowych placówek. Poza dogodnymi godzinami pracy, oferują one także szereg benefitów dla osób, które mają już własne rodziny. Są to np. paczki upominkowe dla najmłodszych, wyprawki szkolne, czy imprezy plenerowe z licznymi atrakcjami.

Praca w banku lepsza niż własna działalność

Jak podkreślają mamy, które pracują w gorlickich bankach, są bardzo zadowolone. Główne dlatego, że wychodząc z pracy, mają czas tylko dla rodziny. Mogą odpocząć, pobawić się z dziećmi, czy ugotować obiad. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku własnej działalności gospodarczej. Panie, które samozatrudnienie zamieniły na etat w banku mówią, że wcześniej były w pracy non stop. To zupełnie tak, jak w przypadku bycia mamą. A wykonywanie jednocześnie tych dwóch ról jest bardzo uciążliwe. W niektórych przypadkach nawet niemożliwe.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *