oczami turysty

oczami turystyMiasta takie, jak Miechów borykają się z migracją mieszkańców. Zdecydowana większość z nich opuszcza rodzinne strony w poszukiwaniu pracy i lepszego dobrobytu. Okazuje się jednak, że tutaj można przerwać owe niekorzystne zjawisko. W jaki sposób? O tym poniżej.

Cudze chwalicie

My Polacy, mamy olbrzymi problem z niedocenianiem własnego podwórka. Analogicznie sytuacja wygląda w Miechowie. Otóż, jak się okazuje tutejsze ziemie to bogata przeszłość historyczna. Na terenie samej aglomeracji znajduje się kilka obiektów, które zostało wpisanych do rejestru zabytków całego województwa małopolskiego. Ponadto sama centralna część miasta to wydzielony region turystyczny. Czemu więc stale nie wykorzystywać naturalnych zasobów, którymi dysponuje Miechów?

Turystyka na piątkę z plusem

Nie jest tajemnicą, że turystów warto zachęcać do odwiedzenia regionu. Odpowiednio przeprowadzona kampania informacyjno-promocyjna to tylko początek działań. Warto wcześniej zadbać o stworzenie i przygotowanie doskonałej bazy hotelowo-gastronomicznej.

Miasto po godzinach

Turyści to również bardzo często osoby młode. Dlatego istotne jest, aby nie pomijać również tego targetu potencjalnych klientów. Kręgielnie, kluby, puby, dyskoteka to tylko początek możliwości. Przede wszystkim warto jednak mieć na uwadze, iż wszystkie opisane powyżej obiekty to potencjalne miejsca pracy dla mieszkańców samego Miechowa oraz okolicy.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *