cyfryzacja w Bobowej

cyfryzacja w BobowejZgodnie z definicją jest to nadawanie postaci cyfrowej różnego rodzaju danym. Synonimem tego słowa jest digitalizacja. Co zatem ma to pojęcie wspólnego z niewielkim miasteczkiem, jakim jest Bobowa? Szczegóły poniżej.

Brak wszelkich granic

W dobie internetu wszystko stało się szybkie, łatwe i niezwykle proste. Nawet sam proces znalezienia zatrudnienia. Można śmiało stwierdzić, że od teraz nie istnieją żadne granice. Nieważne jest zatem, gdzie aktualnie przebywamy. Swoje dokumenty aplikacyjne możemy mieć zawsze przy sobie lub przechowywać je w wirtualnej przestrzeni dyskowej. Bardzo podobnie wygląda poszukiwanie pracy. Mnogość portali z ofertami sprawia, że wystarczy tylko włączyć komputer i atrakcyjne oferty pracy są w zasięgu ręki. Oczywiście pod warunkiem, że korzystamy ze sprawdzonych portali ogłoszeniowych.

Szansa dla niewielkich aglomeracji

Proces ten jest wspaniałą szansą dla mieszkańców mniejszych miast, jak np. Bobowa. Poszukujący zatrudnienia nie muszą udawać się fizycznie do dużego miasta (wiadomo, że w przeważającej części to właśnie tam chcą znaleźć wolny wakat). Z poziomu własnego domu mogą przeglądać setki, a nawet tysiące aktualnych ofert pracy i aplikować na te, które spełniają ich wymagania. Co ciekawe, coraz więcej rekruterów, mając na uwadze poszanowanie cudzego czasu, decyduje się na rozmowę kwalifikacyjną przez np. skype. Dotyczy to głównie pierwszej selekcji.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *