praca dla grafika komputerowego w Alwernii

praca dla grafika komputerowego w AlwerniiO tym, że branża IT przeżywa właśnie fazę największego rozkwitu w Polsce i na świecie, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. W miasteczku Alwernia przekonano się o tym nawet na poziomie gminy.

Niecodzienny pomysł

Bardzo kreatywni pracownicy wpadli na pomysł, aby uatrakcyjnić dodatkowo witrynę internetową. Zależało im również na tym, aby była ona chętnie i często odwiedzana. Dlatego postanowili dać coś w prezencie. Nie chciano jednak, by był to tylko upominek jednorazowy. W związku z powyższym zrodził się pomysł na udostępnianie tapet na pulpit. Zupełnie za darmo. Ażeby nie była to tylko akcja jednorazowa, obrazy są w formie kartek z kalendarza. Czyli jedna tapeta to jeden miesiąc. I tak oto każdego miesiąca ludzie klikają, aby pobrać nowy obraz.

Nowe miejsce pracy

Dzięki powyższej inicjatywie nie tylko poradzono sobie z problemem nieodwiedzanej witryny internetowej. Otóż powstało również nowe stanowisko pracy w urzędzie. Powstał wakat grafika komputerowego. Bardzo szybko okazało się także, iż osoba zatrudniona na tym stanowisko ma ręce pełne roboty. Od teraz to właśnie specjalista z dziedziny projektowania zajmuje się przygotowywanie różnego rodzaju materiałów informacyjnych i promocyjnych. Treści wędrują zarówno do sieci, jak i do druku. Efekty pracy można podziwiać chociażby na licznych plakatach informacyjnych na terenie całej gminy. Zachwycają także banery reklamowe, które prezentują walory Alwerni.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *