Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5628
OBOWIĄZKI:
- Wsparcie przedsprzedażowe, - Badanie rynku, - Pozyskiwanie i selekcja kandydatów za pośrednictwem różnych kanałów i przy użyciu różnych narzędzi;- Weryfikacja profili kandydatów na różne stanowiska związane z branżą IT,- Przeprowadzanie rekrutacyjnej rozmowy kwalifikacyjnej,- Koordynowanie i ułatwianie rozmów między kandydatami a kierownikami ds. zatrudnienia/projektów, kandydatami i klientem,- Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i spotkaniach organizowanych przez pracodawcę w celu doskonalenia umiejętności zawodowych,- Tworzenie ofert pracy, weryfikacja i zapewnienie jasnych opisów stanowisk na rynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: komunikatywność, dokładność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, terminowość i łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: praca w zespole, sumienność, chęci do pracy, punktualność

Wymagania inne:

przygotowywanie raportów, znajomość branży IT, biegła obsługa komputera.Wykształcenie wyższe (dyplom uzyskania wyższego wykształcenia na dowolnym kierunku). Co najmniej 11 mies. doświadczenia zawodowego, w tym na stanowisku Młodszy specjalista ds. Rekrutacji - Stażysta w branży IT lub podobnym stanowisku.Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz mile widziana bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, z uwagi na sporą liczbę pracowników władających jęz. rosyjskim.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie