Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Jabłonka
Numer: StPr/24/0672
OBOWIĄZKI:
- Proste prace produkcyjne (układanie, docinanie, segregacja, ważenie mięsa na liniach produkcyjnych),- Pozostałe pracy proste na linii produkcyjnej,- Praca z żywnością,- Podstawowa kontrola jakości produktów,- Prace porządkowe,- Praca w temperaturze +5 C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane:1. Ważne badania sanepid lub gotowość do podjęcia wykonania badań sanepidu przed rozpoczęciem pracy2. Gotowość do pracy w niskich temperaturachPraca w godzinach 22.00-06.00

Miejsce pracy:

Jabłonka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu