Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5436
OBOWIĄZKI:
Agencja pracy tymczasowej poszukuje obecnie osób odpowiedzialnych za rekrutacje pracowników z Indii. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zamieszczanie ofert pracy oraz kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi kandyatami zarówno bezpośrednio mieszkającymi w Indiach jak i Hindusów mieszkających w Polsce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie