Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dulowa
Numer: StPr/24/0848
OBOWIĄZKI:
- selekcja elementów kurczaka - rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego - ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego - układanie zapakowanego towaru na paletach - kontrola wizualnej oceny surowca przed i po zapakowaniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

praca w pozycji stojącej, praca w anglojęzycznym, trudna praca fizycznaZespół jest anglojęzyczny (głównie Nepalczycy), a cała dokumentacja jest prowadzona w języku angielskim. Charakter pracy jest specyficzny — zaczynamy ok 4:00, dalej praca ok.3 god., potem 2-3-godzinną przerwa, a następnie ponownie praca przez 2-3 godziny, znów krótka przerwa i praca przez kolejną godzinę. Praca przy uboju kurczaków i w zimnych pomieszczeniach.

Miejsce pracy:

Dulowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie