Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pizzer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5622
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i wypiekanie ciasta typu neapolitańskiego, przygotowywanie pizz zgodnie z narzuconymi wytycznymi, znajomość włoskich produktów poczynając od jakości po ich obróbkę, praca pod presją czasu w ścisłej współpracy z załogą kuchni i sali, znajomość stanów magazynowych i umiejętność tworzenia zamówień, kreatywność w tworzeniu nowych receptur i dań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: aktualne badania sanepidowskie
Uprawnienia: Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Umiejętność wyrabiania i pracy na cieście typu neapolitańskiego, umiejętność wypiekania pizzy w piecu opalanym drewnem lub gazem. Znajomość włoskich produktów i pracy na nich.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie