Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kucharz
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0927
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska pracy, bieżące utrzymanie czystości na stanowisku, a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; pobieranie surowców i półproduktów do produkcji potraw z magazynu; zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych ; obróbka wstępna surowców (ręczna mechaniczna, termiczna) ; wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw; porcjowanie i wydawanie potraw na sale, utrzymywanie czystości stołówki po posiłku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

kultura osobista, zdolność do wysiłku fizycznego, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach