Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Księgowy
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0728
OBOWIĄZKI:
kompleksowe prowadzenie rachunkowości spółek oraz osób prowadzących działalność gospodarczą tj. prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie bilansów i rachunku wyników, wyliczenie podatku dochodowego PIT, CIT, VAT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość programu Comarch Optima

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie; wykształcenie wyższe - dod. atut; staż pracy w zawodzie 2 lata; znajomość pełnej księgowości; znajomość programu OPTIMA; osoba samodzielna

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach