targi mebli

targi mebliTargi mebli w Kalwarii Zebrzydowskiej są słynne w całej Polsce. Uczestnictwo w nich daje szansę wielu artystom, na znalezienie nabywców, na ich ręcznie wykonane meble. Wśród konsumentów coraz bardziej rośnie świadomość tego, jak ważne jest to, gdzie oraz w jakich warunkach wykonywane są meble. Wielu z nich rezygnuje z mebli chińskiej produkcji. Wolą postawić na unikalne produkty wytwarzane w naszym kraju. Chcą w ten sposób wspierać polską gospodarkę. Jak mogą na tym zyskać artyści z Kalwarii Zebrzydowskiej?

Targi mebli to moment, w którym artyści mogą sprzedać swoje dzieła. Pojawiają się na nich indywidualni nabywcy, którzy są gotowi od ręki nabyć dzieła tworzone przez miejscowych. Jest więc to wyjątkowa okazja w roku, do zyskania większego zastrzyku gotówki. Niektórzy więc szczególnie na to wydarzenie tworzą nowe ciekawe meble. Nie są to jednak jedyne możliwości, które zyskują artyści. Najbardziej bowiem liczą się nawiązane przez nich kontakty. Na targach pojawia się wielu przedstawicieli sklepów z polską sztuką oraz innych przedsiębiorców. Oferują oni możliwość dłuższej współpracy z artystami.

Targi mebli w Kalwarii Zebrzydowskiej to również okazja do nawiązania nowych kontaktów z innymi twórcami. To świetny moment na znalezienie wspólników do prowadzenia sklepu online lub stacjonarnego. Jest to też doskonała okazja do wymiany doświadczeń.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *