praca na targach

praca na targachTargi budownicze w Nowym Sączu to coroczne bardzo popularne eventy, które gromadzą osoby z branży. Pozwalają one nabyć nowe kontakty, ale również są źródłem zarobku dla wielu osób zatrudnionych przy organizacji wydarzenia. Kto ma szansę na znalezienie zatrudnienia przy okazji takich wydarzeń?

Przede wszystkim przy organizacji targów potrzebny jest zespół specjalistów z kierownikiem projektu na czele. W takim zespole potrzebne są osoby obeznane z pracą przy tego typu eventach. Na pracę mają jednak również szansę stażyści. Wykonują oni prostsze, zlecone przez kierownika zadania, które nie wymagają zbyt wiele doświadczenia. Mają natomiast szansę niezwykle się przy takiej pracy rozwinąć. Na zatrudnienie jednak liczyć mogą również osoby wykonujące bardzo proste prace. Na tragach potrzebne są chociażby osoby do sprzątania czy rozdawania przekąsek.

Targi budownicze w Nowym Sączu są jednak przede wszystkim okazją do nawiązania kontaktów handlowych, które dopiero później zaowocują zatrudnieniem. Pojawiają się więc na nich inżynierowie czy kierownicy projektów nie tylko, aby poznać nowinki z branży, ale również, po to, aby zaprezentować przed pracodawcami swoje CV. Bezpośredni kontakt znacznie ułatwia zrobienie pozytywnego wrażenia, a co za tym idzie, powoduje, że kandydat jest później lepiej rozpoznawany przez rekruterów, kiedy stara się o pracę w danej firmie.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *