praca Krynica-Zdrój

praca Krynica-ZdrójKrynica-Zdrój to miasto, w którym zimą wszystko ożywa. To za sprawą amatorów narciarstwa, którzy zjeżdżają tłumnie pojeździć na okolicznych stokach narciarskich. W tym czasie miasto przeżywa oblężenie. Żeby mu sprostać, drastycznie zwiększa się zapotrzebowanie na pracowników. Jest to szansa dla osób z okolic, które chcą sobie dorobić. Do Krynicy-Zdroju przyjeżdżają też osoby z zupełnie innych części kraju. Kluczowe jest jednak zadanie sobie pytania, czy w takim miejscu na pewno znajdzie się dla nas praca. Kto na pewno szybko znajdzie zatrudnienie w Krynicy w sezonie zimowym?

Praca w Krynicy-Zdroju zdecydowanie czeka na instruktorów narciarstwa. W Polsce wiele osób, które pojawiają się na stokach, są dopiero początkującymi narciarzami. Znalezienie dobrego instruktora to dla nich niekiedy konieczność. Nie dziwi więc, że wiele osób z uprawnieniami instruktorskimi decyduje się na to, żeby na jakiś czas przenieść się w góry. Dobry instruktor ma szansę na to, żeby przez cały dzień pracować na stoku. W przerwach może również obsługiwać serwis lub wypożyczalnię sprzętu. Drugim pomysłem na pracę w sezonie jest bowiem zatrudnienie się w szeroko pojętych usługach. Na pewno mają więc szansę osoby, które są gotowe pracować w hotelach, pensjonatach oraz w punktach gastronomicznych.

Żeby dostać pracę w Krynicy, często nie są wymagane żadne specjalne umiejętności. Na korzyść działa jednak na pewno posiadanie książeczki sanepid-owskiej oraz doświadczenie w obsłudze klienta. Ktoś, kto już pracował wcześniej w jednym z zimowych kurortów w Polsce, na pewno będzie mieć pierwszeństwo przed innymi kandydatami.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *