zawód na wagę złota

zawód na wagę złotaJak się okazuje, nie tylko praca w przemyśle gumowym może być sposobem na sukces w tej stosunkowo niewielkiej aglomeracji. Jest pewna profesja, która na brak klientów w mieście nie narzeka. Jesteście ciekawi o kim mowa? Szczegóły poniżej.

Miłość na kółkach

Coraz więcej z nas nie wyobraża sobie życia bez…samochodu. Własny środek transportu to olbrzymie ułatwienie. Pozwala każdego dnia docierać do pracy, czy odwozić dzieci do szkoły. Jak twierdzą kierowcy – kto raz zasiądzie za kierownicą, nie potrafi już powrócić do korzystania tylko i wyłącznie z komunikacji miejskiej. W efekcie zdecydowana większość gospodarstw domowych (także w Wolbromiu) jest posiadaczem przynajmniej jednego samochodu. A te z upływem czasu i przemierzonych kilometrów potrzebują sprawdzonego i zaufanego mechanika samochodowego.

Ręce pełne roboty

Koniec roku to czas największej ilości zleceń dla warsztatów samochodowych. Przyczynia się do tego, chociażby konieczność zmiany opon z letnich na zimowe. Jednak tak się składa, że mechanicy w Wolbromiu mają nieustannie ręce pełne roboty. Jak sami twierdzą, w ich rodzinnym mieście jest to jedna z lepszych profesji. Zarówno mechanicy, jak i mechatronicy nie  narzekają tutaj na brak pracy i zleceń. Jak się okazuje, nawet stosunkowo nieliczna aglomeracja potrafi dawać pracę i przyczyniać się do tego, że ludzie nie opuszczają rodzinnych stron.

Tags : ,

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *