Nowy Sącz nowa jakość życia

Nowy Sącz nowa jakość życiaCzasy, w których przyszło nam żyć, są dalekie od tego, o czym mówią rodzice, czy dziadkowie. Z każdej strony otacza nas nowa technologia, która oznacza lepszą jakość oraz poziom życia. Mamy niemal nieograniczone szanse na samorozwój. Coraz mniej dóbr jest dla nas niedostępnych. Jak to się ma w stosunku do rynku pracy?

Podaż, popyt i wynagrodzenie

Nie trzeba być wybitnym ekonomistą, aby dojść do stwierdzenia, że więcej miejsc pracy oznacza większe zarobki. A te z kolei przekładają się na wyższy konsumpcjonizm. Jeśli lepiej zarabiamy, kupujemy także produkty, na które do tej pory nie mogliśmy sobie pozwolić. Wzrost zasobności portfela to także możliwość korzystania z rozrywki. Tak właśnie, w wielkim skrócie, wygląda aktualne życie mieszkańców Nowego Sącza. W mieście żyje się coraz lepiej i wygodniej. Ludzi stać na coraz więcej rzeczy materialnych, ale nie tylko. Korzystają oni także z większej ilości usług. Wizyta u fryzjera, czy kosmetyczki nie jest już tylko marzeniem, ale wręcz jednym z podstawowych zabiegów, jak np. wizyta u dentysty.

Patrząc na to, jak zmieniło się miasto na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, można wysnuć wniosek stwierdzenie, że ludziom żyje się dobrze. Przede wszystkim mają oni zatrudnienie. Posiadają także dostęp do całego grona punktów sprzedażowych, które oferują swoje produkty i usługi.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *