Gmina Brzesko potrzebuje ekip budowlanych

Gmina Brzesko potrzebuje ekip budowlanychO tym, jak ważna jest elewacja na budynkach, wie coraz większa liczba Polaków. Ma to nie tylko wymiar estetyczny, ale przede wszystkim ekonomiczny. Ponieważ odpowiednio wykonana elewacja powoduje zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Wszystko dzięki zapewnieniu odpowiedniej szczelności muru, który nie powoduje strat. Kwestię tę dostrzegły także władze w Brzesku. Postanowiły niezwłocznie zwrócić się do marszałka z petycją dotyczącą sfinansowania całego przedsięwzięcia.

Projekt poparty

W odpowiedzi gmina otrzymała aż blisko 3,5 miliona złotych. Całość środków zostanie przeznaczona na termomodernizację aż siedmiu obiektów zlokalizowanych na terenie gminy. Wśród nich znalazły się budynki szkolne w Jasieniu, Jadownikach, Buczu, Szczepanowie, Mokrzyskach, szkoła nr 3 Brzesku oraz gmach mieszczący urząd miejski i starostwo.

Jest o co walczyć

W przypadku tego typu inwestycji zazwyczaj ogłaszany jest przetarg. Bardzo możliwe, że podobnie będzie i tym razem. Jednak uwaga ekipy budowlane. Zdecydowanie jest o co walczyć. Sam projekt zakłada zakończenie inwestycji i wszelkich prac z nią związanych na koniec 2019 roku. Warto zatem sprawnie organizować swoje zespoły i walczyć, bo gra jest warta świeczki. Władze gminy są przede wszystkim rzetelnym inwestorem. W przeciwieństwie do licznych deweloperów, którzy potrafią doprowadzić niejedną firmę budowlaną do upadku.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *