Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Twórca materiałów szkoleniowych z zakresu marketingu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/4841
OBOWIĄZKI:
Utworzenie 36 materiałów szkoleniowych z zakresu marketingu w języku Rosyjskim. Przygotowanie 36 materiałów szkoleniowych związanych z doborem odpowiednich technik marketingowych w zależności od typu reklamowanego towaru. Rodzaj umowy: Umowa o dzieło. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata. Wartość całego dzieła będzie wynosiła: 166 536, wypłacana w 36 transzach po 4626 zł.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wyksztalcenie wyższe kierunkowe - Marketing, doświadczenie na takim stanowisku.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 626 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie