Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Dominikowice
Numer: StPr/24/0762
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism, w tym dokumentów urzędowych; kompletowanie dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (kserokopiarki, skanera); pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów; organizowanie pracy biura w tym kompletowanie dokumentów; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznej; stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/ branżowe; sumienność; dyspozycyjność; umiejętność współpracy w zespole; dobre relacje z dziećmi i dorosłymi

Miejsce pracy:

Dominikowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach