Starszy Specjalista / Ekspert w Wydziale Rozwoju Usług Płatniczych
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie projektów mających na celu dostosowanie oferty produktowej Banku do potrzeb biznesowych i regulacyjnych
  • Rozwijanie produktów kartowych i oferty w zakresie usług płatniczych (w tym BLIK) dla Klientów indywidualnych
  • Określenie i analiza wymagań biznesowych, opracowywanie rozwiązań biznesowych i technologicznych
  • Budowanie uzasadnienia biznesowego dla proponowanych rozwiązań i analiza opłacalności
  • Współpraca z innymi komórkami wewnątrz organizacji i partnerami zewnętrznymi przy wypracowaniu koncepcji i wdrożeniach usług lub funkcjonalności
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi, negocjowanie i zarządzanie umowami
  • Współpraca z organizacjami płatniczymi
  • Analiza regulacji organizacji płatniczych w zakresie zgodności implementowanych przez Bank rozwiązań
  • Podejmowanie indywidualnych decyzji biznesowych w zakresie zapytań i reklamacji Klientów
  • Współpraca przy opracowywaniu i aktualizacji regulaminów oraz regulacji wewnętrznych pod kątem dostosowania wdrażanych funkcjonalności
  • Praca w metodologii Agile/ SCRUM
Nasze wymagania
  • Min. 3- letnie doświadczenie w obszarze produktów kartowych i/ lub usług płatniczych
  • Znajomość produktów kartowych i usług płatniczych, w tym płatności mobilnych
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania produktów i usług bankowych/finansowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point
  • Wielozadaniowość, komunikatywność, elastyczność i kreatywność
  • Orientacja na poszukiwanie rozwiązań oraz samodzielność
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i utrzymywania dobrych relacji ze współpracownikami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową
  • bogaty pakiet benefitów
O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.