Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy menedżer ds. zarządzania zmianą departamentu finansów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5453
OBOWIĄZKI:
1. Uczestniczenie: w projektach zmian regulacyjnych, które mają wpływ na proces raportowania, wdrażaniu nowych produktów w system źródłowy2. Analiza specyfikacji procesów i biznesu oraz zapewnienie ich wdrożenia na czas3. Eskalowanie problemów do interesariuszy 4. Upewnianie sie, że procesy są spójne i uproszczone5. Monitoqrowanie projektu i zarządzanie 6. Wpsółpraca z IT w zakresie aktualizacji i zmian systemu7. Definiowanie strategii testów i Koordynacja UAT8. Utworzenie panelu nawigacyjnego do raportowania stanu, ryzyka, problemów oraz śledzenia budżetu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: Wyższe, studia podyplomowe MBA. Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 4,5 roku doświadczenia w pracy w firmie o charakterze międzynarodowym, w tym minimum 3 lata doświadczenia w pracy w firmie działającej w obszarze finansów międzynarodowych. Znajomość języków obcych: angielski; poziom znajomości: komunikatywny w mowie i piśmie;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 24 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie