Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. wfm
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5633
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za przygotowanie planu zdolności / personelu dla wielu zespołów w różnych lokalizacjach. Tworzenie harmonogramu BHP, procesy rotacji zmianowej, urlopów, sprawdzanie korespondencji i przekazywanie do Płac, generowanie i publikowanie raportów związanych z WFM.Analizowanie prognozy klientów oraz rozszerzanie, analizowanie trendów, wzorce przyjazdów i znanych czynniki lub zmiennych, analizowanie jak prognozy odpowiadają rzeczywistości. Analizowanie dostępnych miejsc do zatrudnienia i przekaż te dane do zespołu rekrutacji.Upewnianie się, że narzędzia, Timesquare, Schedule Manager, Teta są na bieżąco aktualizowane, zbieranie dane z baz danych i porządkowanie ich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Doradca ds. Obsługi klienta; bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel; bardzo dobre umiejętności planowania grafików; umiejętność pracy pod presja czasu, bardzo dobra znajomość narzędzi Timesquare, Schedule Manager, Teta.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 935 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie