Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. ryzyka biznesowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/4880
OBOWIĄZKI:
• Współpraca z naszymi głównymi doradcami ds. ryzyka i pełnienie funkcji zapewniających zgodność wszystkich inicjatyw stron trzecich i centrów rozwiązań businessowych z zarządzaniem ryzyka stron trzecich• Współpraca z wewnętrznymi partnerami businessowymi w celu planowania i zatwierdzania działań i wymagań• Zarządzanie ryzykiem związanym z zaangażowaniem stron trzecich• Wsparcie w rozwiązywaniu zapytań i doraźnych zapytań• Koordynowanie pracy własnej i przepływu informacji w ramach zespołu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Umiejetność zarzadzania czasem i ustalania priorytetów, wiedza i umiejętności w zakresie usług finansowych w ramach skutecznego wdrażania i zarządzania ryzykiem, dobra znajomość MS OFFICE , zwłaszcza Excel, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 648,15 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie