Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Psycholog szkolny
Miejsce pracy: Dominikowice
Numer: StPr/24/0875
OBOWIĄZKI:
diagnoza uczniów; indywidualne wsparcie uczniów; prowadzenie zajęć, warsztatów dla uczniów i rodziców; wsparcie nauczycieli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia; przygotowanie pedagogiczne; dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Miejsce pracy:

Dominikowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 394 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach