Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Psycholog
Miejsce pracy: Sitnica
Numer: StPr/24/0888
OBOWIĄZKI:
Opracowanie i realizacja indywidualnych programów edukacyjno - terapeutycznych dla dzieci wymagających wsparcia psychologicznego i pedagogicznego; udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym; przeprowadzanie zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, zgodnie z ich potrzebami i możliwościami rozwojowymi; współpraca z rodzicami w zakresie diagnozy, terapii i wsparcia psychologicznego i pedagogicznego dla dzieci; współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci; realizacja działań profilaktycznych i interwencyjnych w przypadku trudności rozwojowych lub zachowań problematycznych u dzieci; prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie postępów i trudności w rozwoju dzieci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe magisterskie - psychologia z przygotowaniem pedagogicznym, staż pracy w zawodzie - nie wymagany; umiejętność pracy z dziećmi

Miejsce pracy:

Sitnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach