Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Psycholog szkolny
Miejsce pracy: Iwanowice Włościańskie
Numer: StPr/2024-08-14/2016
OBOWIĄZKI:
udzielanie uczniom i rodzicom pomocy psychologiczno- pedagogicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczne

Wymagania inne:

1.dyplom ukończenia studiów I stopnia (w przypadku przygotowania pedagogicznego)2.studia II stopnia:-na kierunku zgodnym z nauczanym przedmiotem albo prowadzonymi zajęciami oraz posiadać przygotowanie pedagogiczne.- na kierunku, którego efekty kształcenia obejmują treści nauczaego przedmiotu albo prowadzonych zajęć, jakie wskazane są w podstawie programowej dla tego podmiotu na odpowiednim etapie edukacji, a także posiadać przygotowanie pedagogiczne,-na kierunku innym niż wymienione wyżej, ukończone studia podyplomowe w zakresie nauczania tego przedmiotu lub prowadzonych zajęć, a także posiadać przygotowanie pedagogiczne.Umiejętność nawiązywania kontaktów, empatii, słuchania, otwartośćUprawnienia;Wymagane przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje z zakresu psychologii

Miejsce pracy:

Iwanowice Włościańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 454 do 2 957,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego