Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Psycholog szkolny
Miejsce pracy: Podłęże
Numer: StPr/24/0661
OBOWIĄZKI:
udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki inicjowanie i prowadzenie działań interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych, prowadzenie działań diagnostycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek psychologiauprawnienia do pracy w szkole podstawowejdoświadczenie min. 5 lat pracy w szkole jako psycholog szkolny

Miejsce pracy:

Podłęże

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce