Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łapanów
Numer: StPr/24/0539
OBOWIĄZKI:
- praca na hali produkcyjnej przy stole rozbiorowym; -zapewnienie właściwej jakości produktu, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi, - praca zgodna z dokumentacją i standardami obowiązującymi na stanowisku pracy, -przestrzeganie terminów realizacji planu produkcji, -zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku, - współpraca z innymi pracownikami zespołu produkcyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

Gotowość do wykonywania pracy stojącej. Umowa o pracę. Przewidywany okres zatrudnienia 3 lata. Wykonywania zlecenia będzie się odbywać w następujących ramach czasowych: od 06:00 do 23:00. Dodatkowo z uwagi na specyfikę wykonywania zlecenia istnieje prawdopodobieństwo, że zleceniobiorca będzie kończył czynności w pracy w godzinach nocnych ( 22:00 - 23:00).

Miejsce pracy:

Łapanów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni