Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Zator
Numer: StPr/jokr/24/0907
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku na stanowisku pracy, ręczny załadunek i rozładunek palet, mycie koszy, segregowanie surowców, pomoc innym pracownikom, wystawianie dokumentów magazynowych, przyjmowanie dokumentów magazynowych, wykonywanie poleceń przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, kreatywność, pracowitość, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, koleżeństwo, punktualność, dbanie o dobro firmy i o stanowisko pracy, punktualność, współpraca z innymi działami, chęć nauczenia się nowych zadań. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony (rok), praca w systemie równoważnym do 12 godzin - I zmiana od 6:00 do 18:00, II zmiana od 18:00 do 6:00, praca w dni świąteczne jak i w weekendy.

Miejsce pracy:

Zator

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu