Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Moszczenica
Numer: StPr/24/0770
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism, w tym urzędowych z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; Obsługa programów oraz urządzeń biurowych (kserokopiarki, skanera, bindownicy itp.); Kompletowanie dokumentów, tworzenie spisów spraw w teczkach tematycznych; Pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów, tworzenie spisów akt; Przygotowywanie korespondencji do wysyłki pocztą tradycyjną oraz elektroniczną; Odbieranie połączeń telefonicznych, udzielanie informacji; Wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie korespondencji, rozdzielanie pism; Obsługa poczty elektronicznej, przekierowywanie informacji; Prowadzenie dziennika korespondencji oraz rejestru faktur; Stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych; Przestrzeganie zasad etyki, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie zawodowe; Osoba zorganizowana, dokładna, komunikatywna, uprzejma.

Miejsce pracy:

Moszczenica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach