Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/1615
OBOWIĄZKI:
Staż w Nowym Sączu w biurze firmy zajmującej się zbiórką i transportem odpadów. Staż w godz. 8-16, obsługa klientów, rejestracja pracy pojazdów i ząłóg, obsługa terminala wagowego, systemu BDO i SAP, archiwizacja dokumentacji firmowej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, odpowiedzialność, pracowitość, sumienność, komunikatywnośći i umiejętnośc pracy w zespole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego