Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pomocnik biblioteczny
Miejsce pracy: Mędrzechów
Numer: StPr/24/0744
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac przy inwentaryzacji zbiorów, techniczne przysposabianie zbiorów do przechowywania i udostępniania, dublowanie (powielanie) kart katalogowych, przyjmowanie i realizacja zamówień czytelników na konkretne pozycje (bez doradztwa w doborze piśmiennictwa i posługiwania się warsztatem informacyjnym), rejestrowanie wypożyczeni, monitorowanie czytelników o książki i dokumenty nie zwrócone w terminie, udzielanie podstawowych informacji o zakresie usług świadczonych przez bibliotekę, czasie jej otwarcia itp., uczestniczenie w skontrum (kontroli) zbiorów bibliotecznych, w celu ustalenia ich aktualnego stanu i zgodności z ewidencją inwentarzową, prowadzenie korespondencji w sprawach, głównie na gotowych formularzach, związanych z gromadzeniem zbiorów i wypożyczalni, pomoc w przygotowywaniu imprez i wydarzeń kulturalnych organizowanych przez GBP, wykonywanie innych zadań zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy dostosowanych do umiejętności i zakresu obowiązków stażysty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

wykształcenie średnie. Praca w godz. 8-16. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (Sukces zawodowy - rezerwa)

Miejsce pracy:

Mędrzechów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej