Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0710
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu posiłków, udział w sporządzaniu jadłospisów, utrzymanie pomieszczeń kuchennych w czystości, wydawanie posiłków, obsługa urządzeń kuchennych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych, program "Rezerwa-Aktywizacja dla sukcesu" skierowany do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska, Praca na pełny etat, jedna zmiana w godz. 07:00 - 15:00. Wymagania: wykształcenie zawodowe. Kontakt osobisty w siedzibie szkoły.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej