Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Piekarz /pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Posądza
Numer: StPr/24/0444
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie urządzeń i narzędzi do pracy (np. piece, garownia, wózki, foremki itp.)Wypiek pieczywa zgodnie z ustalonymi wytycznymi i recepturami,Pilnowanie procesu garowania, Pomoc przy produkcji wyrobów piekarniczychCodzienne czyszczenie garowni, Utrzymanie w czystości urządzeń, narzędzi oraz stanowiska pracy,regularne uzupełnianie dokumentacji i formularzy,pomoc w przygotowaniu i sporządzaniu comiesięcznych inwentaryzacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, wymagane badania sanpidowskie, mile widziane uprawnienia do obsługi pieców gazowych.

Miejsce pracy:

Posądza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach