Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pedagog
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0611
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie problemów edukacyjnych i wychowawczych. Wsparcie emocjonalne i psychologiczne. Doradztwo edukacyjno-zawodowe. Profilaktyka. Współpraca z nauczycielami w zakresie rozpoznawania i rozwiązywania problemów wychowawczych. Udział w radach pedagogicznych. Współpraca z rodzicami w zakresie wsparcia wychowawczego. Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów. Prowadzenie dokumentacji. Współpraca z instytucjami zewnetrznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

kwalifikacja do zajmowania stanowiska nauczyciela pedagoga w szkole podstawowej

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 788 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce