Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Ropica Polska
Numer: StPr/24/0789
OBOWIĄZKI:
Dbanie o rozwój psychofizyczny dzieci, o ich zdrowie i higienę; opieka nad dziećmi 3,4 letnimi, pomoc przy ubieraniu, jedzeniu oraz przy czynnościachsamoobsługowych; pomoc nauczycielce podczas spaceru, wycieczek, zabaw w ogrodzie przedszkolnym, a także w przygotowaniu pomocy dydaktycznych; pomoc w utrzymaniu czystości sali, dbałość o wyposażenie przedszkola; tworzenie klimatu sprzyjającego adaptacji dziecka w przedszkolu; zapewnienie dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków podczas zajęć i zabaw w budynku przedszkolnym, na terenie jego otoczenia oraz podczas spacerów i wycieczek; pełnienie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do dzieci; respektowanie praw dziecka; przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ogólnokształcące; policealne i średnie zawodowe/branżowe; wyższe, preferowany kierunek pedagogika ogólna; poprawna wymowa; cierpliwość; spostrzegawczość; wysoka kultura osobista; wytrwałość; odpowiedzialność; obowiązkowość; zamiłowanie do pracy z małym dzieckiem; punktualność

Miejsce pracy:

Ropica Polska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach