Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Moszczenica
Numer: StPr/24/0639
OBOWIĄZKI:
funkcje opiekuńczo - wychowawcze oraz wykonywanie zabiegów higieniczno - pielęgnacyjnych małych dzieci; dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dzieci; diagnozowanie i ocenianie poziomu rozwoju psychomotorycznego małego dziecka w zakresie wszystkich swer rozwojowych; organizowanie najkorzystniejszych warunków wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dziecka; planowanie i organizowanie wszystkich etapów zabaw; planowanie i wykonywanie czynności pielęgnacyjnych u dzieci; kształtowanie u dzieci pozytywnych przyzwyczajeń i nawyków oraz rozwijanie osobowości dziecka; zapobieganie chorobom zakaźnymi udzielanie pierwszej pomocy; wykonywanie innych zadań związanych z podanymi wyżej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, komunikatywność, empatia, spostrzegawczość, pracowitość, wyrozumiałość

Miejsce pracy:

Moszczenica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach