Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Operator koparki
Miejsce pracy: Wola Dębińska
Numer: StPr/24/0629
OBOWIĄZKI:
Kierowanie i obsługa pojazdów w tym: ciągnika, koparki, wraz z urządzeniami współpracującymi, przygotowanie pojazdów do pracy, dbałość o powierzony sprzęt i jego stan techniczny, prowadzenie dokumentacji pojazdów, gospodarowanie paliwem i materiałami eksploatacyjnymi do obsługi sprzętu, niezwłoczne zgłaszanie dostrzeżonych nieprawidłowości pracy pojazdów i maszyn, w zakresie obsługi ciągnika rolniczego, transport materiałów budowlanych, transport urobków produktów pracy koparki, wykonywanie usług asenizacyjnych, obsługa urządzeń wysokociśnieniowych do czyszczenia rur kanalizacyjnych.Praca na terenie Gminy Dębno
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III

Wymagania inne:

Uprawnienia operatora sprzętu ciężkiego, Kierowanie i obsługa pojazdów w tym: ciągnika, koparki, wraz z urządzeniami współpracującymi.Mile widziane doświadczenie jako operator koparki

Miejsce pracy:

Wola Dębińska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku