Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Tomaszkowice
Numer: StPr/24/0622
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć wspierających rozwój fizyczny i motoryczny - profilaktyka wad postawy oraz zajęć wspierających procesy integracji sensorycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychownie przedszkolne

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia w pracy w przedszkolu lub jako terapeuta, kwalifikacje do pracy w przedszkolu, kwalifikacje terapeuty SI oraz instruktora gimnastyki korekcyjnej

Miejsce pracy:

Tomaszkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce