Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Monter
Miejsce pracy: Mników
Numer: StPr/2024-09-04/2235
OBOWIĄZKI:
Montaż drabin i ich elementów składowych przy użyciu elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka) oraz nitownicy pneumatycznej, ich kontroli pod względem jakości wizualnej, zabezpieczeniu, pakowaniu w opakowanie ochronne (folia) oraz układaniu na paletach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej, ciężka praca fizyczna[Umiejętność 1] : Podstawowe doświadczenie montażu drabin i ich elementów składowych przy użyciu elektronarzędzi; zdolności manualne.[Inne] : Znajomość języka angielskiego LUB rosyjskiego. Wymóg znajomości jednego z ww. języków wynika z faktu, iż czynnościwykonywane są w brygadach komunikujących się w tych językach w związku z czym występuje konieczność prowadzeniakomunikacji oraz raportowania w w/w językach.

Miejsce pracy:

Mników

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego