Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Monter wentylacji i klimatyzacji
Miejsce pracy: Trzciana (pow. bocheński, gm. Trzciana), Trzciana
Numer: StPr/24/0606
OBOWIĄZKI:
Wykonanie, obróbka i łączenie elementów wentylacyjnych z blach poprzez zastosowanie technologii przetłaczania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie. Staranność, dokładność, pracowitość, dyspozycyjność. Umowa na czas określony, praca w godzinach: 07:00-15:00. Miejsce pracy: Trzciana oraz teren małopolski. Stanowisko w ramach uzupełnienia refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy RPR WM

Miejsce pracy:

Trzciana

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni