Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Bednarka
Numer: StPr/24/1025
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie pojazdów do przeglądu oraz naprawy; Sprawdzanie działania pojazdu za pomocą urządzeń diagnostycznych; Dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych; Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów (samochody osobowe); Sezonowa wymiana ogumienia w samochodach osobowych; Mycie i czyszczenie części oraz podzespołów; Organizowanie, eksploatacja i utrzymanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe (preferowany kierunek: mechanik pojazdów samochodowych); dokładność przy wykonywaniu prac naprawczych pojazdów; komunikatywność; zdolność do wysiłku fizycznego; spostrzegawczość; wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Bednarka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach