Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Mechanik
Miejsce pracy: Łapczyca
Numer: StPr/24/0655
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa i naprawa samochodów marek Toyota i Lexus.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie minimum gimnazjalne. Mile widziany kierunek mechanik lub blacharz. Mile widziana znajomość marki Toyota i Lexus, diagnostyka, spawanie metodą MIG/MAG- uprawnienia nie są konieczne ale mile widziane.Mile widziane doświadczenie 1 rok w zawodzie jako mechanik lub blacharz.Mile widziany j. angielski w stopniu komunikatywnym (B1 lub B2).Odpowiedzialność, dokładność. Praca na jedną zmianę w godzinach: 9-17. Miejsce pracy: Łapczyca.Stanowisko utworzone w ramach uzupełnienia refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Miejsce pracy:

Łapczyca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni