Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Mędrzechów
Numer: StPr/24/0697
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towaru wg stalu ilościowego i jakościowego, składowanie towaru, wydawannie towaru z magazynu, utrzymanie czystości na magazynie, informawanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełniania zasowbów - inwentaryzowanie, sortowanie, paczkowanie oraz etykietowanie towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

Oferta w ramach prac interwenycjnych (Rezerwa-Sukces zawodowy). Praca na 1/2 etatu, dwie zmiany w godz. I zmiana 7:00-11:00 i II zmiana 11:00-15:00, wyn. 2150zł, wymagania: wykształcenie podstawowe, gimnazjalne lub zawodowe.

Miejsce pracy:

Mędrzechów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej