Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Magazynier
Miejsce pracy: Kokotów
Numer: StPr/24/0751
OBOWIĄZKI:
Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi (produkty spożywcze, takie jak herbata, kawa, kasze oraz napoje).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Kokotów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce