Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kucharz
Miejsce pracy: Strzeszyn
Numer: StPr/24/0768
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie stanowiska pracy, utrzymywanie czystości na stanowisku oraz porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; pobieranie surowców i półproduktów do przygotowania posiłków; przyrządzanie posiłków dla dzieci w przedszkolu oraz uczniów w stołówce szkolnej; wykonywanie potraw różnymi technikami i metodami z różnych składników zgodnie z ustalonym jadłospisem; wykańczanie i porcjowanie dań; posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw oraz bieżąca konsewacja tych urządzeń; przestrzeganie przepisow bhp i ppoż. obowiązujących w zakładzie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. gimnazjalne/ podstawowe i poniżej; kreatywność; komunikatywność; współpraca z zespołem

Miejsce pracy:

Strzeszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach