Ogłoszenie numer: 9197764, z dnia 2024-08-22

KRZYSZTOF GÓRSZCZAK "KRAMZ"

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 20lat głównie w branży odpowiedzialnej za zaopatrzenie Krakowskich restauracji w produkty spożywcze. W okresie pandemii rozwinęła dodatkowo branżę transportową uzyskując stosowne licencje i zezwolenia.

Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy kierowcy z kat. B do prowadzenia busa 3,5 t. Oferujemy wynagrodzenie 270 zł za dzień. Możliwość parkowania pojazdu przy domu. Zatrudnienie w Krakowie, z trasy głównie według giełd transportowych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa
  • Oczekujemy odpowiedzialności i uczciwości

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie 270 zł dziennie (netto)
  • Nowe pojazdy i regularne przeglądy
  • Elastyczny system pracy (np. 3 dni pracy, 1 dzień wolny, lub inne opcje)