W związku z sukcesywnym zwiększaniem naszego taboru poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 t.
Miejsce pracy: Chrzanów, obszar woj. Małopolskiego
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą o łącznej dopuszczalnej masie całkowitej 40t.
  • Transport materiałów sypkich.
  • Uczestniczenie w załadunku, jak również w wyładunku przewożonego materiału.
  • Odpowiedzialność za odpowiednie zabezpieczenie przewożonego materiału.
  • Utrzymywania powierzonego pojazdu w czystości.
  • Bieżąca kontrola stanu sprawności samochodu.
  • Samodzielne wykonywanie drobnych napraw.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E oraz cyfrowa karta kierowcy.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność.
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie maszyn ciężkich.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę na jedną zmianę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Zawsze wypłacane terminowo wynagrodzenie.
  • Miejsce pracy dopasowane do miejsca zamieszkania, bez delegacji - codzienny powrót do miejsca stacjonowania samochodu w
  • oddziale w Chrzanowie/Trzebini.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.